Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Samsung galaxy s advance em...

Nandor29 kérdése:

Samsung galaxy s advance em sokszot lefagy belassul akar video nezes közbe beszaggat es kilépni se enged sajnos. Valami tipp mit lehet csinalni? Jatekokat is képes megszaggatni es az alap dolgokat is elég rendesen

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 20:59
 1/9 anonim válasza:
Dobd ki.
2013. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 értelmes kérdések válasza:
mert bekéne zárni az alkalmazásokat,bemész a ram-ba és memória ürítése,am nekem csak nagyon ritkán szaggat
2013. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez az egyik a másik pedig h az sd kartyara mentettem az appeket ami brlassitotta. Attettem a telefonra es semmi baja
2013. szept. 18. 07:55
 4/9 wolf922 válasza:
Üdv mindenkinek 2012 decemberében vettem egy galaxy s advance-et ami alapból 2.3.6-os op rendszer volt, kb 3 hónap múlva elkezdett le fogyogatni és szaggatni, akkor nem törődtem vele túlságosan meg csináltam az ilyen kor szokásos dolgokat de ennek ellenére is csinálta, aztán fel raktam az új frissítést 4.1.2 kb 3 hét elteltével újra jelenkezet a de sokkal erősebben le fagyot nem lehetett ki kapcsolni nem vette az érintést egy mondón lehetett újra indítani ha ki vettem az aksit (amit furcsálltam mert nem az első androidos telefonom és nem is az első telefon amit frissítettem) és ami még érdekesség volt hogy nem is igazán volt telepített alkalmazásom. Bevittem a szervizbe meg csinálták újra rakták a 4.1.2 és másnap továbbra is ezt csinálta, most ott tartok hogy 2 naponta kell szervizbe vinni a telefont és nem tudnak mit kezdeni a hibával, szerintetek mi lehet a baja?
2013. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem szintén ez a problémán, de azt tapasztaltam, hogy ha alkalmazások indítása előtt ürítem a ram-ot, akkor nem akad be az alkalmazás-szerintem nektek is megér egy próbát
2013. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 wolf922 válasza:
tegnapvolt két hete hogy a szerviz fel küldte Pestre a Samsungnak a saját szervizébe, és hardver hibát állapítottak meg, azt mondátok hogy ez nem az s advance hibája hanem több Samsungot is be vittek már ilyen problémával, most szerintem ha valakinek ilyen gondja van érdemes szervizbe vinni mert ezt otthon nem lehet meg csinálni, de még azért annyit meg jegyeznék hogy kicsit mellbe vágót mikor be adtam a szervizbe hogy azt mondták, idézem szó szerint, most fel küldjük Pestre ami minimum 2 hét, és kérdeztem hogy ilyenkor csere készülék? ők nem tartanak erre a célra telefont. Nem tudom hogy egyedi eset vagy más hol is így meg de elég dühítő...
2013. okt. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Vidd ki a szeméttel együtt a kukába, mert oda való ez a telefon. nekem is ugyan ilyen telóm van és ugyan ezek a tapasztalataim vele, naponta nem is tudom hányszor kell újra indítanom lefagyás végett.
2014. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem is ilyenem van több, mint 1.5 éve és gyűlölöm! már kb 1 hét után elkezdett lefagyni, de akkor nem zavart, meg nem volt gyakori. nade mostanra.. naponta kb 10-szer ki kell szednem az aksit, volt, hogy meg akartam nyitni a fbt és kikapcsolt.. nem tudok vele fényképezni, kamerázni mert lefagy.. és nincs rá töltve szinte semmi. fb+messenger. ez a 2 alkalmazásom van, és ezeket sem bírja. ezért a 2 appért kár a 70ezres telefon:DD én már szinte számolom vissza a napokat, már csak fél év és végre lecserélhetem ezt a f_st! de érdekes, minden ismerősöm szidja, akinek ilyen van. kukába való:)
2014. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Pontosan! Egy nagy kalap f-s:) 2,5 evig szenvedtem vele majdnem es neha mar sirtam ugy idegesitett, random magatol kikapcsolt amikor letettem az asztalra, ha beinditottam egy alkalmazast, 10 perc utan be is indult, szepen megfagyott, fel ora mulva magaahoz tert, kikapcsolt, aztan bekapcsolt, es kezdodott minden elolrol. 2.5 evig szenvedtem vele ahogy emlitettem. Megvaltas volt utana az iPhone:DDDD
2015. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!