Van egy Tabletem, nincs kamerája. Elvileg lehet csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
ha rádugom usbvel a laptopra, nincs valami progi amivel használhatom a laptop kameráját a tabletemhez?

2013. szept. 8. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, a laptop-ét 100%, hogy nem. Esetleg egy külső kamerát, ha USB OTG kábellel csatlakoztatod a tablethez. Elméletben fel kell ismerje, ha nincs beépített kamera, mivel az Android képes erre. Telepíteni nem kell, Logitech kamerákkal ált. elbánik driver nélkül is az android, de jellemzően nem válogatós a márkák terén, ami driver nélkül telepíthető PC-n Vista ill. a feletti windows-on, azt felszokta ismerni az android is. Amennyiben nem, akkor linuxos drivert átlehet adaptálni androidra, de ehhez már kell szaktudás.


Egyébként bocs, de totál nem értem ezt az egészet. Adott egy laptop, s azt beakarnád kapcsolni azért, hogy a tableten tudd használni a laptop kameráját, ezt nem értem, hogy ennek miért van így értelme. Ha be van kapcsolva a laptop, akkor miért nem azon indítasz video-chatet? Szal ha egyszer fizikálisan jelen van egy laptop, akkor azt is lehet használni erre a célra, teljesen felesleg a tablet, akkor van értelme, ha nincs nálad a laptop.

2013. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, egyebkent meg tok jogos, csak hogy nekem az instagramhoz kellene, mert oda csak androidos eszkozzel lehet kepet feltolteni. (Bocsi az ekezethianyert)
2013. okt. 8. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!