Sonny Ericcson Satio-n van első kamera? és ha igen akkor hogy kell bekapcsolni?

Figyelt kérdés
Nem értek hozzá.. nem rég kaptam és kínai nekem xd úgy látom mintha lenne vagy csak videó hívásra jó???? fontos lenne :)

2013. szept. 16. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
sajna még nem volt ilyen telefonom ugyh a bekapcsolást nemtudom...de igen van benne első kamera...esetleg probald meg ugy h amikor belemész h fotozni akarsz és ugye bekapcsolja a hátsó kamerát...ott nemtudsz átkapcsolni valami funkció gombbal az elsőre?
2013. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem :( tesom is megpróbálta de ő sem tudja én sem.. úgy látom veszett ügy :( De azért köszi :)
2013. szept. 23. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha figyelsz, meglátod a menüben:

[link]

"Front camera" a neve.

2013. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi de nem SP-m van..
2013. okt. 6. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor gondolom csak a telefonálás mellé lehet bekapcsolni, hogy lásd a másik illető lásson...
2013. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"akkor gondolom csak a telefonálás mellé lehet bekapcsolni, hogy lásd a másik illető lásson..."


Csakhogy a készüléken S60 figyel, a tiéden meg nem, így nem összehasonlítható.

2013. dec. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!