Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Digitális gépet vettem ma....

Digitális gépet vettem ma. Sajnos elég amatőr vagyok, így még azt sem tudom, hogy kell képet készíteni. Ki akartam próbálni, de nem sikerült a kép. Kétszer is kattintottam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Olvasd el a használati utasítást.
2013. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen gépről van szó?
2013. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
PANASONIC DMC-F5EP-K márkájú.
2013. szept. 28. 09:25
 4/12 A kérdező kommentje:
2013. szept. 28. 09:28
 5/12 anonim ***** válasza:

és hogy nem sikerül a kép? :o

nem csinál egyet sem/túl sötét lesz?

nem nagyon értem..

2013. szept. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan kell kattintani.Először próbáltam,de akkor nem készít képet.Jelez egy zöld keretet a kijelzőn,utána rányomtam még egyszer.De ezek szerint nem jól.Így nem lett kép.Bocsánat,de nagyon amatőr vagyok még.A használati utasításban csak egy rajz van.Fekete nyíl mutat a gombra.Ahhoz azt írja:fókuszálás.Fehér nyílhoz:rögzítés.De mit jelentenek a színek?
2013. szept. 28. 11:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit ír erről a használati? Mert gondolom azóta már alaposan átrágtad magad rajta, netán meg is tanultad kívülről ennyi idő alatt, csak az a rész pont nem elég érthető.
2013. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lenyomod félig, megvárod a zöld keretet, és utána nyomod meg teljesen

Tehát: félig nyom,tartod a zöldig,aztán nyomod meg teljesen. De közben ne engedd el

Remélem menni fog :D

2013. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak ennyi van rajta rajzban.Ezért nem értettem én sem.De ahogy részletesen leírtad,így már érthetőbb!Így már csak meg kell szokni,és gyakorolni.Nagy köszönet! :) Különben mennyire jó választás volt ez a gép?
2013. szept. 28. 13:29
 10/12 anonim ***** válasza:

nincsmit:D

és hobby szintre meg így kezdésnek megteszi :)

és tényleg szokd meg mert ez minden gépnél így lesz, a komolyabbaknál is :p

2013. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!