Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon cucc vagy Nikon cucc?...

Canon cucc vagy Nikon cucc? Tovabb lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kerdes az, hogy melyik felszereles olcsobb a nikon vagy a canon? Gondolok itt obikra vakura.. szinte mindenre.. melyikkel uszod meg ,,olocsobban,, ha ugyanazt a szintu gepet cuccot venned hozza?

2013. okt. 9. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen borzalmas a helyesírásod, ezzel sürgősen kezdj valamit. Legalább használj spellcheckert a böngészőben. Chrome beépítve tud ilyet.


Ami a két márkát illeti, nincs köztük olcsóbb vagy drágább. Eleve elég más a felhozatal is, nem is nagyon lehet összehasonlítani.

2013. okt. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 Magyartanár! Egyszerűen ékezet nélkül gépel, és egy elütés (olocsobban) van a szövegben. Lehet külföldön él.

Akkor mit kötözködsz?


A kérdésre válaszolva: vegyél Pentaxot! :)

2013. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez már az a verzió, amit a moderátorok kijavítottak. Az eredeti nem volt valami fényes, több, mint jogos volt a fenti észrevétel.


Mellesleg nem tudom, miért lenne jogos kifogás a külföldi életvitel. Én fél évet dolgoztam Németországban, meg tudtam oldani az ékezethelyes gépelést is. A beszéd és az írás színvonala egyenesen arányos a szerző értelmi szintjével, ráadásul a kapcsolat oda vissza irányú. Ha figyelsz az írásképre, az általános intelligenciád is javul. Sosem késő ezt fejleszteni, és kifejezetten érdemes.

2013. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem azért van (szerintem), mert nem tud írni, hanem csak azért, mert mobilról ír és így százszor gyorsabb neki mintha ékezetekkel is bajlódni... Bár akkor sem értem, hogy hova siet...

És a kérdésre a válasz: a hasonló tudásúak kb. ugyonazon az áron vannak. :D

2013. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1 mobilrol irtam es mellenyultam... 2 kulfoldi is vagyok.. bocs a helyesirasomert... legkozelebb jobban figyelek ra...

tehat akkor nincs kulombseg a ketto kozott..:) kosz a valaszokat..:)

2013. okt. 9. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!