Autós kamerát! De milyet?

Figyelt kérdés
Autóbuszvezető vagyok és elengedhetelennek érzem, h nagyon hamar beszerezzek egy ilyen kütyüt! A lényeg a jó képminőség és az akksi hosszú üzemideje, kb 6 óra folyamatos rögzítés.

2013. okt. 10. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Mobilokra van ilyen program, az a legegyszerűbb. Rádugod a töltőre és kész.
2013. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A kérdés jó, és én is kíváncsi lennék, ki mit ajánlj. A Smarty BX 1500 a legkiforrottabb, de azért arra is van már panasz, és régóta nem jött ki új verzió sem.


Az előző nagyon okosnak pedig mondanám, egy autós kamerát nem érdemes okostelefonnal helyettesíteni, mert nem csak képrögzítésről van szó, másfelől az okostelefonon menjen inkább a Waze.

2014. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már beszereztem magamnak egy Overmax cam-04-et.


Vettem még hozzá egy külső akksit 10400mAh kapacitással


+ egy 32Gb Sd kártyát


A képminőség vitás esetek rendezéséhez bőven elegendő. Az akksi 2 teljes műszakot bír egy töltéssel, bár marad még benne egy kicsi, de azzal már a 3. nap feléig bírná csak, ezért 2 nap.


Olcsó a kütyű, de mivel tömörítetlen AVI-ba rögzít, így még a gépen át kell konvertálni, hogy elfogadható méretű videót arhíváljak.


32 GB kártyára "full HD" felbontásban 4 óra videó rögzíthető.


10 hónapja gyűröm a szettet és eddig semmi baja nem esett.


Olcsó , nekem megfelel.

2014. dec. 4. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!