Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyiket? Sony DSCW710B. CE3...

Melyiket? Sony DSCW710B. CE3 (fekete) vagy Sony DSCW710P. CE3 (rózsaszín) (fényképezögépek) 17/L

Figyelt kérdés
Esetleg ha van személyes tapasztalat az árucikekkel kapcsolatba, akkor arra is kiváncsi vagyok, Köszi :)

2013. okt. 11. 21:02
 1/1 DreamyGirl válasza:

Ha jól látom ez ugyanaz csak más színben. Szerintem Neked kell eldönteni, hogy milyen színű gépet szeretnél használni.

Nekem pl egy ezüst és egy vörös van (lilát, rózsaszínt vagy zöldet nem tudnék elképzelni magamnak).

Ha fiú lennél azt mondanám, hogy fekete (pasi rszín fényképezővel?), de mivel nem vagy mindkettő "természetesen" állna a kezedben. (És ez a rózsaszín nem is az a világos fajta amire rá sem tudok nézni. :))

2013. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!