Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kezdő-Hobbi fotós vagyok, és...

Kezdő-Hobbi fotós vagyok, és szeretnék egy számomra komolyabb eszközt vásárolni. Ezt néztem ki, szerintetek jó? (Fujifilm FinePix S2995)

Figyelt kérdés

Nem volt soha fényképezőgépem, de családtagok kompakt gépeivel, illetve mobiltelefonjaimmal mindig szerettem képeket csinálni, de most már szeretnék egy ilyen gépet. Ha tudtok jobbat, az is jó, csak ne kompakt legyen, és ne legyen 35-nél több.


Fujifilm FinePix S2995 35 ezer forintért.


2013. okt. 13. 20:48
 1/4 anonim válasza:
Kapaszkodj meg,ez is a kompakt kategóriába tartozik! Ennyiért mást nem is kapsz. Amőgy kezdőnek megfelelő.
2013. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, de úgy vettem észre hogy nagyobb rajta a lencse. Amúgy ma délután megvettem, nekem abszolút tetszik. :)
2013. okt. 14. 19:39
 3/4 anonim válasza:
Használd egészséggel! :-)
2013. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2013. okt. 15. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!