Canon EOS1100D vélemények?

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 1000d-m volt, de nagyjabol ugyanaz. Kezdo gepnek tokeletes, persze nem kell tole csodakat varni. A kompakthoz kepest nagy minosegi ugras, de van feljebb.

Eleg kicsi gep, ferfiak altalaban nem talaljak kenyelmesnek, nekem viszont terszett, hogy konnyu.

Minden benne van, ami a tanulashoz kell, ha teszel ra egy jo objektivet, akkor nagyon szep kepeket fogsz vele csinalni.

Nem tudom, konkretan mire akarod hasznalni, de beallitasokat tanulni, elso gepnek tokeletes.

2013. okt. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondják, hogy a Canon nagyon színtelen, ezt mintha tapasztalnám én is. De csak megemlítem, szerintem a leggagyibb szerkesztőprogram is segít ezen.


Amúgy tanulógépnek van hirdetve, két fotós mondta is nekem, hogy arra tökéletes.


Automata módja van, manuális módja van, valamilyen szintű segítséget ad - módváltásnál kiírja, hogy mire jó az adott mód.


Nekem teljesen kényelmes a fogása.


Alapvetően attól olcsó, amennyire tudom, hogy "csak" 12 MP-es. Namost, nekem ez is sok :D

Másrészt attól, hogy nem titkolják, hogy műanyag vázú; nem fedi a műanyag vázet gumírozott meg mintás borítás. Namost, nekem ettől még kényelmesebb is.

2013. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy ne a DC III alapobjektívvel vedd meg, mert az egy rakás sz*** r.
2013. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De egy normális objektívvel lehet azért vele jó képeket csinálni, igaz? :D
2013. okt. 23. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!