Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogy tudnám megnézni, hogy a...

Hogy tudnám megnézni, hogy a gépembe az elemek mennyire vannak feltöltve?

Figyelt kérdés
Nem jelzi sehol, nem találom sehol, és így sosem tudom, mennyire vannak feltöltve. Alapból sokat fogyaszt a gép, másfél-2 órát bír az elem, ezért ha megyek valahova, ahol tudom, hogy sokat fogok fényképezni, mindig feltöltöm, de kb. fél napot szoktam tölteni. Pl. most lehet hogy fel van töltve mondjuk 85%-ra és kibírná a délutáni túrán a fényképezést. De lehet, hogy csak 10%-on van, és 2 perc múlva lemerülne. Kénytelen vagyok megint lemeríteni az elemeket, és órákon át tölteni. Hol tudnám ezt megnézni? Sehol nem jelzi ki? A gépem fuji finepix s4000.
2013. okt. 26. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Multiméterrel.

De ha nem szánsz 2000 Ft-t egy garnitúra tartalék akkura, akkor ilyen szopás az életed. Gondolom kártyád is szigorúan 1 db van.

2013. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van tartalék akku, de azok gyengék a géphez, hamar lemerülnek. Jelenleg nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy erre szórjam a pénzem.
2013. okt. 28. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!