Nekem van Samsung Videó kamerám van hozzá DV kábelem mind a két vége az a lapos 1394 ha jól írom ezt hogy tudom USB-re átrakni? El kell vágnom a kábelt és úgy összekötni vagy ehhez szükséges valami alakító?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt szeretném kihozni.

Válaszokat előre is köszönöm ! :)



#dvusb
2013. nov. 11. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Az szerintem Fire-Wire kábel, nagy sebességű, amikor az született, akkor még csak USB1.1 volt, az meg lassú volt.

Nem tudom létezik-e hozzá átalakító.

Én vettem egy FireWire kártyát, bedugom, használom és azon keresztül vezérelni is lehet a viseokamerát.

Indul-megáll stb....

2013. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem Notebook-ba kell amúgy én csak webcam-ra használom.

Nekem volt ilyen Notebook-om ( Asus M6N ) sajnos alaplaphibás lett az új notebook meg ( IBM R40 ) nem tudja ezért szeretném USB megoldással

2013. nov. 11. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Konverter kell, a csatlakozás átalakítása önmagában kevés.

www.argep.hu/trend/USBF/Usb-firewire-adapter.html

2013. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Erre a 140 huf-os elegendő vagy a drágábbat kell megvásárolnom ?
2013. nov. 11. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:

A 140Ft-oshoz: ez elég világos nem?

" Gyártó: NTR Gyártói cikkszám: 5059 Leírás: USB A dugó - Firewire IEEE1394 4pin dugó adapter FIGYELEM: A Firewire szabvány USB portra történő átalakításához NEM ALKALMAS, ahhoz Firewire-USB konverter szükséges! Specifikáció: - Csatlakozó 1: USB A dugó ...

[részletek...]"

2013. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát többe kerül ez a vacak mint ha vennék egy jó minőségű webcam-ot !
2013. nov. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!