Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon vagy Sigma teleobjektív?

Canon vagy Sigma teleobjektív?

Figyelt kérdés

sigma: [link]


vagy


canon: [link]


canon eos 600D vázra szeretnék teleobjektívet, a fent említett két obi között vacilálok, melyiket válasszam?

Milyen más tele van ezeken kívül ilyen árkategóriában?



2013. nov. 13. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyik sem valami jó minőség, de ez a Canon kifejezetten gyenge, pláne ennyi pénzért. Nem is értem, nekem van, 20 ezerért nem lehet használtan eladni, hiába hibátlan állapotú.


Inkább szemezz az EF-S 55-250-nel.

2013. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Canon. Ezt bármelyik obira értem, nem arra amit linkeltél. Sigma és Tamron obiknál baromi nagy szerencse kell, hogy kifogj egy olyat, ami kezdetektől szuperül működik és sokáig nem kell szervizbe vinni. Canonnál kisebb ez a rizikó.
2013. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!