Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért nem hsználható egy 4...

Miért nem hsználható egy 4 GB-s Kingston SDHC kártya, a Nikon coolpix 4100 gépemben?

Figyelt kérdés
Tudok valamit csinálni vele, hogy használni tudjam?
2013. nov. 30. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:

masban mukodik? nem lehet, h. siman rossz a kartya?


probald meg a geppel leformazni, hatha valami masban hasznaltak es nem ismeri fel a formatumot.

2013. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a számítógép látja. próbálnám formatálni, de még azt sem engedi. egy olyan gondolatom van, hogy esetleg nem régi típusú a fényképezőgép, és ez okozza? köszönöm
2013. nov. 30. 23:08
 3/6 A kérdező kommentje:
ja, és teljesen új, most vettem
2013. nov. 30. 23:08
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs veletlenul atkattintva az irasvedettsegi kapcsolo?
2013. nov. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nincs, persze erre figyeltem
2013. dec. 4. 13:29
 6/6 anonim válasza:

Az SDHC kártyát még a régebbi kártyaolvasóm sem ismerte fel - újat kellett vennem.

Valószínűleg a fényképezőgéppel is ugyanez a helyzet.

Ma kaptam egy Nikon Coolpix 4600 gépet, beletettem a Canon gépemből az ugyancsak 4 GB-os SDHC kártyát - nem működik, kiírja, hogy ez a kártya nem használható.

Most már csak azt szeretném megtudni, hogy van-e felső határa a sima SD kártya kapacitásának - sajnos vennem kell egyet..... Szívesen venném az erre vonatkozó tapasztalatokat.

Egyébként pedig az SD kártyákra vonatkozóan ezt találtam: [link]

2013. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!