Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi lehet a fényképezőgépemmel?...

Mi lehet a fényképezőgépemmel? Van valakinek valami ötlete? (fontos)

Figyelt kérdés
Csinálok vele képeket. A fényképezőn ki is mutatja, hogy rajta vannak. Aztán mikor bedugom az USB-re kiirja, hogy minden rendben van, de aztán mikor megnyitom a mappát üres, nincs benne egy darab fénykép sem. Van benne egy .cm0013 meg customized-capability meg default-capability fájl és ennyi. Nem értem mi történhetett vele. Van erre valami megoldás?
2013. dec. 2. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Kártyaolvasóval kiderül minden.
2013. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nézd meg, hogy kiiírja e egyáltalán, hogy lefoglalják a képek a memóriáját, vagy sem, mert ha tök üresnek jelzi a windows akkor tényleg valami gáz van, de ez nem lehetséges, az én véleményem szerint
2013. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az utolsót nem igazán értem. A fényképezőn nézzem meg, hogy foglalják e a képek a helyet a memóriakártyán? Vagy hol?


Egyébként az az érdekes, hogy az én számitógépemre áttudtam tenni a képeket, de sajnos tönkrement. Aztán próbáltam a lakótárs laptopjára és annál ez a helyzet áll fenn, próbáltam barátnőm számitógépére és ott is ugyanez történik. Nem értem...

2013. dec. 3. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!