1000-es motorhoz milyen élménykamera az ami jó?

Figyelt kérdés

Kicsit zavarban vagyok, mert láttam 15-tól 135k-ig különböző árkban, annyifélét, hogy az nem igaz. Szeretnék egyet venni, de persze nem lenne jó, ha valami bóvli lenne, de valami ami korrekt az árához képest, elvégzi a dolgát, felveszi jó minőségben az utat. És nem kell sok felesleges funkció. Már kinek mi a felesleges.

Valaki tudna ajánlani 1-2 ilyen terméket, és az milyen árba lenne?



2013. dec. 4. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, miért fontos, hogy 1000-es motorhoz legyen? Ami 600-ashoz is jó, az nem is jó neked?
2013. dec. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem értek a lovakhoz, 1000-es motorhoz lesz. Hogy a 600-ashoz való is jó-e rá az mindegy. Ám ez nem véleménykifejtő, kérdést kétségbevonó fórum, egy érdemleges válaszra vártam volna.
2013. dec. 5. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
A GoPro ragacsaival felteheted a tankra, a sisakra, vagy bárhova máshova, ahol van 4 négyzetcenti sima felület. A képe jó minőségű, és az új black editionhoz van kesztyűben is jól nyomkodható távirányító, amivel úgy tudod elindítani a felvételt, hogy nem kell levenni a sisakodat. Hogy ennél olcsóbban is lehet-e, nem tudom, mást nem próbáltam.
2013. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szándékosan nem írok típust, mert nem tudom mi az igényed és az amennyit rá szánnál. Nekem évek óta van "sport-kamerám" használom is mindig amikor motorozom. Az lenne a tanácsom: bóvlit semmiképen ne vegyél, távirányítós legyen és könnyen tudd átvenni, vagy a memória kártyáját letölteni.

Nekem SD-kártya van benne, amit ha kiveszek a kamerábol bele teszem a noot-book-ba és néhány gombnyomással le van töltve. Tárolni, netre feltenni, más hordozóra feltölteni kész lehetőség kínálkozik. Sok sikert a választásban!

2013. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én most az Overmax activecam 03-ason gondolkozom.
2013. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!