WyLToR kérdése:

GoPro Hero 3 Silver vagy Black edition?

Figyelt kérdés

Nemrég összegyült annyi pénzem hogy megvegyem a HERO 3 silver edition-t nem tudom hogy érdemes lenne-e még gyűjtenem a Black edition-ra vagy jó a silver is és akkor azt vegyem meg?

Vagy van valami jobb kamera a goPro-nál?

Sok kaszkadőrködéshez kellene komoly motoros utaknál jól jönne. Nem tudom megéri-e? Vagy arra amit most felsoroltam azt a 2 dolgot arra inkább a Black-et ajánljátok ?

Hallottam a Canon 60D, 600D-ről de azt nem szerelhetem fel bukósisakra kocsira. Habár fel lehet de a sigszalagos megoldást nem pártolom



#GoPro #Hero 3 #GoPro Hero 3 #Silver or Black
2013. dec. 9. 17:46
 1/1 hellsing71 ***** válasza:

A Canonokat felejtsd el. Egy 600D 570g, a Gopro meg 80g. Ha elesel, a Canon letépi a fejedet. Arról nem is beszélve, hogy a GoProhoz ezerféle tartót lehet kapni, a C*-hoz barkácsolni kéne.


Itt találsz összehasonlítást az egyes GoProkról (már az új Hero3+ kamerák vannak fent):


[link]


A Black nagyobb sebességet tud (640-esn 240fps vs. 120fps), van benne ProTune képmód (állati jó kép, komolyan), tud 1440p, 2.7K és 4K felvételeket (ha hasznát veszed), 5Mpix-en 30kép/mp sorozatkép fotó módban, stb.


Nekem Hero3 Black-em van és nagyon örülök, hogy megvettem.

2013. dec. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!