Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Két fajta gép videó felvétel...

Két fajta gép videó felvétel összehangolása? Hogyan lenne jobb?

Figyelt kérdés
egyik egy canon 1100 D másik egy canon 600 D dslr . kisfilmet csinálunk és nem tudom milyen felbontást illetve fpst használjak 1100D csak 1250x720 25fps van 600D 1250x720 van de viszont csak 50 fps nem tudom menyire számít ez ha összevágom például vegassal lerendelelem 25 fpsű hd ra akkor nem lesz rosz a kép ?? vagy mit javasoltok ?

2013. dec. 26. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegyél mindkettőre Magic Lantern-t rengeted beállításod lesz videóhoz pluszban. Ugyanolyan beállítással vedd fel, ha nem akarsz lassítani, nem kell az 50FPS.
2013. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt olvastam hogy tönkre teheti a gépet pedig felakartam rá tenni nem akarok lassítani :) és ha már 24 vagy 25 fps a jobb 24 azt filmekhez ajálnják tudtommal nem ?
2013. dec. 26. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért írják, hogy tönkre teheti, mert nyilván nem gyári megoldás és nem akarnak felelősséget vállalni. Én 600D-n használom hosszú ideje semmi gond nincs vele. Az egyetlen gondod ami adóthat belőle, hogy ML alatt hal meg a géped (ML-től függetlenül) és ha visszaküldöd javítani látják, hogy rajta van, és nem foglalkoznak vele garanciában. De azért remélem te is látod az elenyészően csekély esélyét egy olyan hibának, ami olyan, hogy totál sötét lesz a géped, még egy szoftveres resetet se tudsz nyomni.

Nem rábeszélni akarlak, te döntöd el, de filmezéshez azért sok pluszt ad pl HDR videó, mutatja a beégett felületeket, mikrofon jelszint stb.

Csináld 25 képkockával, nem a TV-nek készíted, vimeora, youtubera tökéletes az is.

2013. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Egyik ismerősöm segítségével akkor feltelepítem :)
2013. dec. 26. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!