Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » HELP! Vettem egy nikon coolpix...

HELP! Vettem egy nikon coolpix p520 tipusú digitális fényképezőgépet. A kereső nem működik?

Figyelt kérdés
Mint mondtam vettem a gépet, és a kereső, kukucska vagy ki hogy nevezi, amivel nagy fény esetén könnyebben látom mit fotózok, nem múködik, belenézek és full sötét minden. Vicceskedők kedvéért mondom, levettem a fedelet az elejéről.:D Miért nem látok benne semmit, gyári hibás vagy be kell kapcsolni, segítség. Válaszokat előre köszönöm.!

2014. jan. 7. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
egy gombot kell megnyomni!-.-
2014. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rájönnék hogy melyik, csak magyar használati úmutató vagy leírás, semmi nem volt hozzá, ezért nem tudom, melyiket kell.. szóval?
2014. jan. 7. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Szóval nem olyan sok van rajta.

Kapcsold be és próbáld végig.

Talán amire DISP van írva???

2014. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nikon.hu -> terméktámogatás -> terméktámogatás és letöltések -> kiválasztod a típust, alatta levő mezőben: Nyomtatott használati útmutató igénylése.
2014. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elektronikus kereső van rajta. Akkor kapcsol be, ha a kihajtható kijelzőt bezárod.
2014. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként kötelező lenne magyar használati utasítást mellékelni, szerintem menj vissza a boltba, ahol vetted, vagy hívd fel őket, vagy írj nekik ezügyben. Talán tudnak utólag küldeni valamit. Ezen az oldalon lehet igényelni is: [link]
2014. jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!