GoPro kamerát szeretnék vásárolni, de melyiket érdemes?

Figyelt kérdés

Van ilyen GoPro HD Naked, GoPro 2, GoPro 3...

Csak sima filmezéshez fog kelleni. Tudja mindegyik amire nekem szükségem van de elbizonytalanodtam melyiket érdemes. Én a GoPro Naked-et venném akkor gondolom ahhoz egy jó ideig tudnék ugyanúgy kiegészítőket venni mint a többihez nem? Pl mikrofon csatlakoztato adapter, különböző tokokat stb. Vagy egy másik kiadványt vegyek?


2014. jan. 8. 00:27
 1/3 anonim válasza:
Én a helyedben mindenképp a GoPro 3-at választanám már. Ha tényleg elég az alap, akkor természetesen a White editiont, ezzel már tudsz 1080p-s felbontással, 30fps mellett filmezni. Ha szeretnél 720p-nél nagyobb felbontású, slow motion videót is, akkor érdemes elgondolkozni a Silveren, vagy Blacken. Kismillió tartozék van hozzájuk, ha földön, ha vízen, ha levegőben szeretnél filmezni akkor is találsz megfelelő tokot, rögzítőt, stb.
2014. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És miben rosszabbak a GoPro Naked, GoPro 2 kamerák? Régebbiek vagy mi? :)
2014. jan. 8. 14:32
 3/3 anonim válasza:
Nem az első vagyok, de igen, régebbi. A go pro 3-ból is 3 van: white, silver, black edition. A legjobb a black, utána a silver és végül a white. Ha egy brutál go prot szeretnél akkor go pro 3 black edition, csak ez a legdrágább is sajnos, amit a pénztárcád enged olyat vegyél, de ha van annyi pénzed, black edition. ;)
2014. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!