Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hp t250 Kamera, felvételkor...

Hp t250 Kamera, felvételkor rossz a kép. Mi a gond?

Figyelt kérdés
Üdvözletem, nemrég kaptam egy HP t250 FullHD videokamerát. Teljrsen amatőr vagyok a kamerák kezelése terén, és olyan problémával találkoztam, hogy ha beltéri felvételt akarok készíteni, zavaros a kép. Próbáltam a különböző fénybeállításokat (Tungsten, Cloudy, stb.) De mindegyiknél ugyanez az eredmény. Hogyan tudnék beltérben is tiszta képű videót csinálni?

2014. jan. 31. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Olcsó kamera, ennyit tud. A gyenge fényviszonyok jó optikát, érzékelőt, extra zajszűrő elektronikát igényelnek, ezt ennyiből nem lehet megkapni. Valahol 150 ezer körül és a fölött, lehet már találni elfogadhatót.

Jobb kamera kell, vagy a világítást kell megoldani.

2014. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!