Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Vázat vagy obit "érdemesebb"...

Vázat vagy obit "érdemesebb" használtan venni?

Figyelt kérdés
Tudom egyiket sem, de ha szükséges..
2014. febr. 27. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

vázat csak akkor, ha ténylegesen kiolvasható az adataiból az eddigi expó-szám


obit pedig csak akkor, ha ki tudod próbálni (az alap, hogy ránézésre ne legyen lelakott) ... én vettem fix Sigma obit portrézáshoz használtan, és nem bántam meg

2014. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben, köszi szépen!
2014. febr. 27. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem objektívet nyugodtan vehetsz használtan, ahogy az előző is leírta. Egy "megkímélt" optika nem veszít a szavatosságából - sőt az értékvesztése is minimális egy pár év után.

A vázzal kapcsolatban már én is szkeptikusabb vagyok. Egy magas ( mondjuk 30-40e) expószámmal rendelkező vázban már nem sok van - de van az az ár amivel én is bevállalnék egy profi vázat - amire egyébként jeleneleg esélyem sincs, hogy megvegyem újonnan.

2014. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Egy profi vázban 40e-expo nagyon-nagyon kevésnek számít :) Jah, és a gép álaitáhpz alig fűződik az expo szám... Sokkal öszetetteb a gépek anatómiája, mintsem egy számadat deterinálná mennyi van még a gépben.
2014. márc. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!