Nikon P520 vélemények?

Figyelt kérdés
Hétfőn tervezem megvenni. De előtte meg szeretném kérdezni előbb hozzáértők véleményét. Ez lesz az első komoly gépem. Nagyon tetszik benne a 42X zoom. Az mennyire hátrány, hogy nem cserélhető az objektív? Odjektív nélül is lehet manual focusozni, ahogy a videó elején van? http://www.youtube.com/watch?v=t7dIZaxz_So Max felbontású videóban milyen a lassítás? Parkour, free running videózására és természet fotózására mennyire alkalmas? Esetleg jobb gép ebben az árban? A válaszokat előre is köszönöm :)

2014. márc. 15. 16:57
 1/4 Ladislavdeal válasza:

Őszintén megszólva csábitó a 42X-es zoom,de én csalódtam a gépben elég nagyot,ha már jó gépet akarsz akkor canon 1100D-t ajánlanám,fényképész vagyok,tudom mit érdemes venni ilyen pénzért,mutatok pár képet:

Nikon P520:

[link]


[link]


[link] (A Holdat szépen lekapja a 42X-es zoom)


Canon 1100D:


[link]


[link]


Remélem tudtam segiteni :)

2014. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fényképész? :D Milyen gépet használsz? 1100D nagyon fapad, akkor már inkább D3100.
2014. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fényképész? :D Milyen gépet használsz? 1100D nagyon fapad, akkor már inkább Nikon D3100.
2014. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ladislavdeal válasza:
Nézted a képeimet ha már ennyire lemondod? :D
2014. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!