Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Beltéri videózás, megvilágítás?

Beltéri videózás, megvilágítás?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy Toshiba Camileo P30-as videokamerát, eléggé meg is vagyok vele elégedve hisz a szabadban nagyon frankón videózik, szép képet ad, de a házban egyszerűen nem tudom megoldani hogy hasonlóan jó képet vegyen fel mint kint. Általában szemcsés, olyan mintha sok kis fekete pont lenne össze vissza és ez nagyon rontja a videót. Ha jól gondolom valamiféle megvilágítás kellene, lehet ezt házilag barkácsolni vagy ha nem akkor milyen eszközöket kéne vásárolnom hozzá?

#beltéri videózás #romlik a minőség
2014. márc. 16. 15:30
 1/2 Marci/2000/ válasza:

Szia! Nem éppen a gyenge fényviszonyok között profi képet készítő gépet választottál. Nem tudom ,hogy a gépet mire használod, tehát a kamerával mozogni kíványsz felvétel közben vagy szimplán beállítani a kamerát egy pontba (akár állványról) egyhelyből felvételt készíteni.Amennyiben nem mozogsz ezt a hibát utólag házilag egy alap állványos, az elvárásokhoz mért erősségű fényszórót tanácsolnék. Na most lehetséges ,hogy kinevetsz ,de sokkal okosabb ötletet szerintem te sem tudsz összerakni. Mozgás közbeni felvételhez pedig próbáld meg kihasználni a kamerád egyedi alakját. Ezzel azt szeretném mondani ,hogy próbálj meg egy

elemlámpa tartót készíteni (szakhapsival) a kamerádra és ebbe egy erős fényű zseblámpát bújtatni. Sajnálom, de ezzel a kérdéssel megfogtál nem tudok jobbat sok sikert!

2014. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Igen arra felfigyeltem hogy valahogy a beltéri fényt nagyon nem szereti, de kültéren tökéletes. A mai nap folyamán próbálkoztam megvilágítani rendesen a kamera útját több kevesebb sikerrel, de azért javult a képminőség, valószínűleg beszerzek egy nagyobb teljesítményű fényszórót aztán házilag megoldom.
2014. márc. 17. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!