Hogyan tudok beszerezni nagyon régi fényképezőgépet?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra amit a 19.században 20. század elején használtak.

2014. márc. 24. 11:35
 1/5 BazsiBácsi ***** válasza:

Én az ebay-en próbálkoznék, de biztos, hogy nem lesz olcsó mulatság. Esetleg Apród-Jófogás-Vatera kombót nézegetném, hátha valaki feltesz valaki a hagyatékból. Az ember nem is gondolná, hogy miket talál a garázs/tároló/pince legmélyén. Vagy próbálj meg idős rokonokkal beszélni (60+), hogy tud-e valaki valamit, és körbekérdezne-e ismerőseinél, hátha.


Az Apród/Jófogás kombó már csak azért is jó, mert felteszel egy hirdetést, hogy ezt meg ezt keresed, és hátha jelentkezik rá valaki.

2014. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tipus? Mennyit szánsz rá?
2014. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem értek hozzá, nem tudom milyen típusok vannak. Én ilyenre gondoltam:

[link]

2014. márc. 24. 14:14
 4/5 omkrisztian92 válasza:
Szia! nem tudom hogy mennyire régi gépeket árulnak de ha Budapesti vagy akkor a Bajcsy Zsilinkszki út 20 szám alatt az Opticam üzletben árulnak régi gépeket...nem tudom hogy mennyire régiek lehetnek még nekik...nekem egy 92-es gépet sikerölt venni..tudom amit te keresel az szinte még egy száz évvel előbbi lenne...de hátha ott is tudnak segítséget adni...
2014. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megkérdezem!
2014. ápr. 4. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!