Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » FOTÓSOK! Mondanátok kritikát...

FOTÓSOK! Mondanátok kritikát a fotóimról? (lent)

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok :-) , kb 2-3 éve kezdtem a fotózást egy egyszerű kis sony kompaktos géppel , elkezdtem spórolni egy tükörreflexesre amit meg is vettem tavaly nyáron , mit gondoltok a fotóimról? Vannak albumjaim is ahol embereket fotóztam :) Jelenleg 14 éves vagyok (lány) nyáron leszek 15. Jó úton haladok?



2014. márc. 30. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
És melyik a saját fotó?
2014. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az összes.
2014. márc. 30. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Nnyilván mind az övé.


Szerintem jó uton haladsz főleg a feketefehér a jó meg az a levél és a kék sál ott a komplementer színeket látom az biztos nyerő.

2014. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fantáziád mellett még tehetséged is van. Van mèg mit fejlödnöd, de ez természetes. Kompozíció! Aranymetszés, hamadolás. Ezekre ügyelj jobban. Remélem meghívsz az elsö önálló kiállításodra! Gyakorolj ès tanulj sokat. Neked érdemes!
2014. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban, hosszú út áll még előtted DE messmessze az ilyen kérdésekben megszokott színvonal felett állsz!Hajrá!:)
2014. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszer már feltetted a kérdést, azóta nem látuk újat. Nem rossz, legalább nem a szokásos képeket látom, de különlegesnek sem találom. Nekem nem jön be ez a fekete-fehér képen színes részlet, giccses. Valami legyen vagy fekete-fehér vagy színes.

Lehet fejlődni, van miből kiindulni. Szóval csináld tovább!

2014. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, tetszenek a fotóid. Ha megengedsz egy tippet: próbálj meg úgy fotózni, hogy legyen a képednek mélysége. Valami mindig legyen közel, vagy nagyon közel úgy, hogy az elmosódik és mögötte a téma éles, vagy fordítva, mint pl. az a fotó a két kézzel és mögötte látszik az arc homályosan. Tegyél fel egy nagylátószögűt, és menj közel, jó közel és legyen mélysége a fent említett módon. Válts perspektívát, próbálj olyan helyről fotózni ami nem megszokott, pl nagyon alacsonyról. Nagyon szuper fotókat lehet úgy készíteni. De ez csak egy módja a nagyon soknak :) Ügyes vagy, nekem tetszenek a képeid, gratulálok.
2014. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia én is szeretek fotózgatni, van is egy facebookos oldalam ugyanígy. Az első az, hogy egy külön piros pont mert nem nyomod teli a képeid logókkal. Tudod mire gondolok, ilyen "Photography-s" feliratokra gondolok. Sokan csinálják amit butaságnak tartok mert még majdnem mindenek van hova fejlődnie és koránt sem Photography-k.

[link] ez a kép meg egyszerűen zseniális, meg a snow white-os is. :) Gratulálok :)

18/L

2014. máj. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!