Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Facebookra ha feltoltok fotót...

Facebookra ha feltoltok fotót akkor annak csökken a minősége? Érdemes a nevemet rairni ha fotosoldalam van?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 21:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Viszont aki nincs, azzal szemben később jól jön, hogy nem csak többszörözte, újraközölte de meg is változtatta a művet. Bizonyítás szempontjából sem utolsó.
2014. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor viszont mégsem véd a lopás ellen. ;)
2014. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
De igen, mert aki tudja a szabályokat, csak úgy van vele, hogy "ááá úgyse perel, max majd lecserélem" az keres olyan fotót a témában, amin nincs vízjel. :)
2014. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a baj, hogy ha az aljára teszed, simán levágják, ha meg beteszed a közepére, csúnya lesz a fotód.

Ezenkívül te valóban beperelnéd, ha valaki feltenné a képedet valahová? Kétlem.

2014. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Pont azt írtam, hogy ha már vágni kell, az már módosítás, ami egy következő jogsértés, és igen, be, ha nem sikerül dűlőre jutni a jogsértővel. Fotós vagyok, abból élek, hogy fizetnek a képeimért. Ahova felkerül, ott külön felhívja a figyelmet rá a megfelelő helyen a megfelelő szöveg, hogy írásbeli hozzájárulás nélkül, tilos a felhasználása. Szerencsére eddig egyszer sem jutottunk el a perig, mert megegyeztünk peren kívül amikor ilyen történt, de ha nem sikerül megegyezni, gondolkodás nélkül. :)
2014. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

es hogyan veszed észre, hogy valaki ellopta a képedet? Minden nap rákeresel a neten? Vagy hogy?

(tényleg érdekelne, nem kötözködöm).

2014. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen szempontból szerencsém van mert viszonylag sokan követnek és ha valahol megtalálják, szólnak (jellemzően így derül ki), de van, hogy én magam veszem észre. Ha egy képet elloptak akkor azt valószínűleg többen is. Népszerűbb képekre érdemes rákeresni Google képkeresővel, mert amit a nagyobb látogatottságú oldalak/olvasottabb magazinok lehoznak, azt jellemzően el is lopják néhányan (Metropolban jelent meg fotóm, benyúlták, National Geographicban jelent meg fotóm, benyúlták, Szeretlekmagyarorszag.hu-s fotóimat rendszeresen lenyúlják és lehetne sorolni...).
2014. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!