Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Autóskamerával házi készítette...

Autóskamerával házi készítettem felvételt és visszajátszásnál szaggata felvétel. Miér?

Figyelt kérdés

Készítettem autóskamerával házi felvételt és visszajátszásnál szaggatva mennek az autók, azaz szaggat a felvétel. Miért van ez?


Digitális rögzítés hibája ?


2014. ápr. 19. 19:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
32 Gb-os class 10 memória kártya van benne. Bármilyen videokártya használatánál uygaz a jelenség van
2014. ápr. 19. 19:02
 2/11 anonim ***** válasza:

lehet hogy csak rá van írva hogy class10

valójában meg class4...

2014. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem class 10az
2014. ápr. 19. 19:28
 4/11 A kérdező kommentje:
olyan gyórsan másol mint a class 10 leteszteltem köszi
2014. ápr. 19. 19:47
 5/11 A kérdező kommentje:
A gond megvan, de nem a memoriával vana gond. mi lehet a baj ?
2014. ápr. 19. 21:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Rossz programmal játszod le. Használj VLC playert, végszükség esetén MovieMaker-ben grabbeld át mp4-be és úgy sokminden meg fogja enni.
2014. ápr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A konvertálás után is ugyanúgy jeletkezik a szaggatás és médialejátszótól független
2014. ápr. 20. 16:05
 8/11 A kérdező kommentje:
Autóskamerával készítettem autós felvételt és visszajátszásnál szaggata felvétel.
2014. ápr. 21. 17:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Csupán kevés FPS-sel vesz a kamera, hogy kevesebb helyet foglaljon. Az autóskamerák nagyja ilyen.
2014. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Hello!


Én egy Prestigio autóskamerát használok. Ugyanezzel a problémával találkoztam, melyet az okozott, hogy bekapcsoltam az automatikus mozgásérzékelőt. Emiatt a berendezés a felvételt bizonyos időszakonként leállította, majd érzékelve a mozgást újraindította. Mivel a gépkocsi haladt így ilyen snittenként rögzítette a mozgást. A szaggatottsága miatt teljesen használhatatlan volt a felvétel. A mozgásérzékelő kikapcsolásával a felvétel folyamatossá vált, és azóta is tökéletesen működik. A mozgásérzékelőt inkább egy iroda, vagy lakás megfigyelésére érdemes bekapcsolni. Remélem, hogy ez a probléma és ezzel megoldódik.

2014. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!