Nikon d5200 vagy d3200?

Figyelt kérdés

Véleményeteket kérném, hogy melyik gép lenne a jobb?

Ha sikerült kiválasztani akkor 18-55mm-es kit-ben venném meg. Ugye sokat nyaralunk, jól jöhet a 18mm.

Szeretnék családról, gyerekeimről rengeteg portrét. Így mellé egy 50mm f/1.8 AF-S lencsét szeretnék.


Meghallgatok minden választ szívesen, de ne írjatok 400.000ft-os obikat, hiszen nincs annyi pénzem :-) és csak hobbiként csinálnám.

220.000 lenne összesen.


Köszönöm előre is a negatív/pozitív válaszokat.



2014. ápr. 26. 16:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést el írtam. A váz: Nikon d5100
2014. ápr. 26. 16:43
 2/3 anonim válasza:
d5100 jobb lenne :) legalábbis és nagyon sokat olvastam róla és próbáltam is mind a 2-t. Én d5100-at veszek
2014. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nikon D5100-at csak ajánlani tudom. Szép képminőség, magas ISO-n sem zajosodik nagyon. Kihajtható LCD kijelző szerintem csak előny lehet ilyen családi fotózásoknál. Hátrány lehet a z angol nyelvű menü, de egy kis angol tudással simán el lehet boldogulni vele, na meg a kézikönyvben minden le van fordítva. Én is 18-55-ös kittel vettem meg, szerintem nem olyan rossz így ezzel az objektívvel.
2014. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!