Szerintetek érdemes egy 18-55mm-es kit obira napellenzőt venni?

Figyelt kérdés
Sokat nem segít,de legalább védi az objektívet az ütközésektől. Ebay-en már 300-400 ft lehet kapni. Szóval szerintetek érdemes?

2014. máj. 1. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez most komoly kérdés? Édes istenem! Hát neked megér 300-400 forintot egy napellenző, ami sokat nem ér, de védi az obit az ütődéstől?


Mondd, hogy csak viccből kérdezed!

2014. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van. Valamit azért számít szerintem.
2014. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom szerintem gondosabban körül kéne járni a kérdést mielőtt beruházol ,meg aztán biztosan van posta ktsg is. Nagyon is segít ha a napfele tartod akkor aztán véd szóval nem értek egyet miért ne segítene ,jobb ez mint hogy kézzel kelljen takargatni a napot aztán belelóg a kéz és jönnek a gondok . Én megvenném.
2014. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BazsiBácsi ***** válasza:

Van az olcsóbban is, én 1 dollárért vettem ebayen rá.


Egyébként meg segít. Ha a nappal szembe fényképezel, akkor tök mind1, hogy van-e rajta, vagy nincs, de egyéb helyzetben tényleg kisebb a flare lehetősége. Ezen felül még védi is az objektívet, ha véletlenül odacsapod valahova (inkább törjön a 200 forintos napellenző, mint az objektív frontlencséje).

2014. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak az ütközéstől véd hanem a becsillanástól is. Én vennék.
2014. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!