Intrepid kérdése:

Van egy Canon PowerShot A560-as fényképezőgépem. Sehogy nem találok hozzá kezelési utasítást. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Ne írjátok, hogy Google a barátom, órákat szenvedtem vele, mindig egy oldalra jutok, ahol több nyelven is megvan, magyarul éppen nincs. Egyébként az a gondom most éppen, hogy hogyan tudom úgy beállítani, hogy a képeken rögzítse a dátumot, és az időt? A belső óra működik, pontos is, de hogyan tudom a képekre rátenni? A többivel elboldogulok, a próbálj, és tanulj elven.

2014. máj. 2. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Google a barátod, ezzel meg kell barátkoznod.

És a google fordító használatával is.

HA máshogy nem megy, válts át chrome-ra (tudom, én sem szeretem, alapból fordít).

Egyébként meg - magánvélemény - két nagyon gáz dolog van:

1. amikor egy fényképező csipog amikor exponál

2. amikor bármit beleéget a fotóba.

2014. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezen a csipogás hangereje fokozatmentesen állítható, egészen a némaságig, egyébként nem csipogás, hanem exponálásszerű hang.

A Cróm fordítója meg olyan nekem, mintha külföldivel beszélgetnék. De marad ez a választás.

2014. máj. 2. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Nálam az első találat.


[link]

2014. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Google a barátod. :)
2014. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!