Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » SOS! Minden szempontot vizsgál...

SOS! Minden szempontot vizsgálva melyik fényképező a legjobb az alábbi 2 közül?

Figyelt kérdés
Nagy dilemmában vagyok, ugyanis nem tudok dönteni a Panasonic Lumix DMC-LZ40 és a Fujifilm Finepix S8200 között. Melyiket ajánlanátok és miért? Nagyon megköszönném nektek, ha segítenétek. :)

2014. máj. 2. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában kettőt ajánlanék.

Ultrazoomként: Fuji HS25 EXR [link] Jobb fényerő, jobban szűkíthető rekesz (ez a nappali képeknél hasznos, amikor nagyon süt a Nap), tágabb záridő-tartomány (szintén nappal, és az extrém gyors mozgások megörökítésénél), FullHD videó, jó, kézreálló kialakítás (persze ez egyéni...) stb.

Jó minőségű kompakt: Olympus XZ-10 [link] Szintén fényerő, jó minőség...

De dönts gyorsan, mert már így is sok pillanatról lemaradtál! :-)

2014. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Az Olypmus nagyon kicsi, nem szeretem a zsebfényképezőket.. A HS25-öt pedig már néztem, csak az lassan 3 éves modell.
2014. máj. 3. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:

3 év ide vagy oda, ha megveszed, vadi új lesz. :) Az a gép bőven 100e feletti árral startolt, nem véletlenül. Szerintem többet ér, egy régebbi, de magasabb kategóriájú modell, mint egy újabb, színesebb-szagosabb, "gyengébb".

De ez már a te döntésed. Próbáld meg kézbe venni őket.

Sok szerencsét!

2014. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy ennyi volt eredetileg. Lehet tényleg átgondolandó a dolog, mindenesetre köszönöm a segítséget, bárhogy döntök, remélem nem bánom meg. :)
2014. máj. 4. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!