Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Komponens kábellal összekötött...

Desperadoo01 kérdése:

Komponens kábellal összekötöttem a tv. T illetve a dvd lejátszót, a hang jó, de a kép rózsaszínes lilás. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Komponens kábel! A problémám hónapokra nyúlik vissza amikor is a tv. Vel pendrive-ra sikerült egy sorozatot menteni azonban olyan formátumba kódolt a tv hogy azt a felvételt csak azzal a tv. Vel lehetett megnézni amivel rögzitve lett, gondoltam rá hogy konvertálni kellene stb. nem sikerült, ugyan ez a problémám a set-topboxal is hogy felvesz de csak azon tudom megnézni. Szval találtam egy szerkezetet nevezetesen az avermedia player hd Ez recorder nevet viselő eszközt, ami megoldás lenne a problémámra komponens kábel segitségével lehet a tv. Re kötni és merevlemezre tud felvenni. Ki is néztem ezt a dolgot, de addig nem akartam megvenni még nem bizonyosodtam arról h a komponens dolog működik e a tv. Em. Egy samsung fullhd tv. M lenne erre a célra, rákötöttem a dvd. Lejátszót mert azzal is összelehet kötni komponens megoldással, és amikor összekötöttem akkor semmi nem volt, megnéztem a tv hátoldalát és nem volt tövig benyomva a csatlakozó, orvosoltam és működött volt kép én hang, DE rózsaszines lilás volt a kép. Kérdezem akkor én hogy mi lehet a probléma? Dvd lejátszó? Kábel? Tv?

2014. máj. 4. 12:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!