Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kültéri kamerát vennék térfigy...

Kültéri kamerát vennék térfigyelőnek a házhoz, de milyet? Többi lent

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kamerát venni a házhoz, amivel távolról is tudom követni mi történik a ház körül, az utcán. Olyan kellene ami éjjel is normális képet ad, illetve távolról irányítható, elforgatható. Továbbá tudjon olyat hogy netről rá tudjak nézni, akár a telefonomról is.

Esetleg ha mozgás lát küldjön üzenetet a telefonra, hogy nézzek rá, stb.


Melyik tud ilyet vagy mi kell ehhez?



#lopás #rablás #cigányok ellen
2014. máj. 9. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Kültéri PTZ IP kamerát keress,ennek van wifis és vezetékes

változata is.Továbbá javasolt 1 DVR rögzítő is hozzá,hogy

vissza lehessen nézni a felvételt.

Viszont a rögzítő nem tartalmazza a vincsesztert azt külön

kell venni.

Nem lesz olcsó dolog a rendszer.

2014. máj. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebayen-en 10 ezer körül vannak, "IR wifi camera android" elég kereséshez, nálunk 20 ezer körül.


A felvételt WIFI-n keresztül online tudják küldeni bármilyen hálózati helyre, legyen az otthoni NAS vagy online tárhely, a mostanában kínáltakhoz van androidos alkalmazás is.


Az enyémhez nincs Android kliens, forgatható, de fix pozícióra állítottam, beállítottam, hogy riasztást küldjön e-mailben, ha változik a kamera által felvett fix látókép nagyban (macska nem lóg még bele).

2014. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

aliexpress-ről rendelném, ott egész jó árak vannak, a wifi nem fontos, oda tudok állni utp kabellel (vagy az nem oké?), iphone-os app kellene


IR ledből mennyi legyen rajta hogy lásson is valamit?

2014. máj. 9. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!