Van olyan kamera, amelyik kompatibilis a Nokia Lumia 900-al?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni. Kaptam egy kölyökkutyát, és most "gyakoroljuk" az otthoni egyedül maradást, viszont folyton azon jár az agyam, hogy most vajon mit csinálhat, jól van-e, nincs-e valami baj, ugyanis elég játékos, mindent rágcsál, és féltem, nehogy kárt tegyen magába a nagy ugrándozások közepette.

A kérdés pedig az, hogy a munkahelyemről hogyan tudnám figyelni, hogy mit csinál? Nokia Lumia 900-am van, létezik olyan kamera, amit össze tudok "kötni" a telefonnal? Bocsánat, ha hülye kérdés, csak tudom, hogy pl iPhone-nál lehet ilyet. Vagy valami más megoldás?

Köszönöm a segítséget.



2014. máj. 14. 12:11
 1/1 anonim válasza:
Ha találsz olyan kamerát, amelyik a neten elérhetővé teszi képét (tehát működik PC-n is), akkor működni fog a Lumiával is... Meg persze más telefonnal is.
2014. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!