Találtam egy GoPro-t, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Ma bicikliztem a Duna parton és ott volt a földön elöttem egy GoPro,bele volt fúródva a homokba,haza hoztam,hogy eljuttatom a gazdájához,de nem találtam rajta semmiféle jelzést ,hogy kié lehet,valami folytán megtudom találni a tulajdonost?

2014. máj. 16. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek örülni kell :D

Most viccet félretéve: Be kell vinni a rendőrségre (ha jól emlékszem), és ha 1 hónapig nem jelentkeznek érte, a tiéd lesz.

2014. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha az egyik felvételen éppen mutogatja éppen a személyijét, akkor van esélyed, egyébként használd nyugodtan. Majd a következőt rendesen odadrótozza.
2014. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Én mindig csak biocsapdákat találok. Nyugodtan tartsd meg. Nem kell bevinni. Milyen GoPro amúgy ? :D
2014. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem adod le a rendőrségen vagy az önkormányzatnál az bűncselekmény. Jogtalan eltulajdonlás. A rendőrségről az önkormányzathoz viszik amúgy. Ha X ideig nem jelentkeznek érte a tulaj, akkor a tiéd lesz.


Írj a tolvajkergetőknek szerintem segítenek, hogyha felteszed youtubera a rajta található videót. Biztos, hogy meg lesz a gazdája.

2014. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A pontos márkája GoPro HERO3+,egy felvétel van rajta,ahol a Hősök terén sétál,de semmi beszéd(2:33)
2014. máj. 17. 10:46
 6/12 anonim válasza:
50%

Ha nem reklámozod, hogy honnan van, akkor soha nem derül ki.. hülyeség ez a jogtalan eltulajdonítás, mégis ki jönne rá?


Ettől függetlenül lehet, hogy így lenne a legtisztább, ahogy írták, hogy beviszed és, ha nem jelentkeznek érte, akkor megkapod.

2014. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

ma 14:06

Mi a hülyeség? Az, hogy ez bűncselekmény?? Mert az. Attól, hogy nem találják meg még bűnt követ el. Pláne, hogy egy 8

2014. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

150e Ft-os cuccról van szó.


Remélem te is elhagysz majd valami drága cuccot és a megtaláló ugyanígy gondolkodik majd aztán átérzed, hogy milyen egy sz r görény "ember" utánzat is vagy.

2014. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem övé a GoPro,beszélj vele: http://www.youtube.com/user/FanMadeMaker/videos
2014. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mért lenne az övé?
2014. jún. 23. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!