Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogyan kell (lehet) a samsung...

Hogyan kell (lehet) a samsung nx200 firmwarejét frissíteni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt ilyet sohase kérdeznék, egy rossz leírás és van egy (igaz szép) féltéglád.

Vannak autentikus oldalak, még keresni se kell itt történetesen:

[link]

2014. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az "autentikus" oldalakkal "nyilván" nem mentem semmire. A gép öreg, amivel próbáltam nem ismerte fel. Magyarul kéne egy okos megoldás részletes leírása. Rootolni csak végső esetben akarok, de ha nincs jobb ötlet jöhet az is.


Ja, majd elfelejtettem. Köszi a segítséget!

2014. máj. 23. 19:52
 3/9 A kérdező kommentje:
Most nézem csak, samsungmobile.com?! LoL, én meg nem válaszolnék, ha nem lennék tisztában a kérdés tárgyával. Az nx200 egy fényképezőgép ;)
2014. máj. 23. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:

"Itt ilyet sohase kérdeznék, egy rossz leírás és van egy (igaz szép) féltéglád. "

Elég sok telefonra tettem fel custom romot.

De!! Előtte legalább 2 hétig túrtam a netet, elolvastam a hogyanját és elolvastam az utána a fórumokat is. És akkor kiderül, hogy nem megy a leírás szerint mindenkinek...

Ha legalább 2 helyen, helyről olvasom ugyanazt és eredményesnek tűnik, akkor állok neki.

A konkrét leírás, amit vársz, az nem 10 vagy 50 sor.

Jóval több, és ha 1 hiba van/lenne benne, lehet egy féltéglát.

Ha gondolod, várd itt a megoldást, de én nem itt keresném..

2014. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja! Akkor ezt benéztem... Szép estét.

Legfeljebb az a kérdésem, minek akarod frissíteni, mit vársz tőle?? Mert csak akkor érdemes, ha konkrétan tudod, mi az, amit vársz tőle és az új rom teljesíteni fogja.

Amúgy Canonra (merthogy nekem olyan van) találtam olyan programot, hogy: Canon Hack.... Többek közt tud RAWban menteni, villámot fényképezni, időzítés alapján mondjuk 5 másodpercenként képet készíteni, nyilván állványról stb.

Azt sem hagytam ki, sok új funkcióm támadt...

2014. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem mintha az interneteknek lennének többé és/vagy kevésbé megbízható szegmensei ilyen téren.


És thx, most már szarkazmus mentesen!

2014. máj. 23. 20:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Netán ezt ismered?

[link]

2014. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5: Fejlődtek a videós funkció, a raw meg kezelhetetlen most, de a frissítés segít rajta, állítólag.


7: nx2000? Gyanús! Lehetne magyarul? Esetleg, maybe? Érteni kicsit angol, csak nem szeretnék hülyeségbe futni.

2014. máj. 23. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Na angolul én se tudok, de a Google Translate segít.

Néha röhögök, amiket összeír, de tudom mit kever mivel, egész jól elboldogulok.

Föleg miután tablet és phone ügyben veszem igénybe, meg olykor kínaival kell vásárlás kapcsán kommunikálni.

Bogarászd, rá fogsz jönni mit akar.

Jut eszembe: Canon Hack.

Egy tévhit, hogy lezárt kártyára nem lehet írni.

A Hack úgy működik, hogy a kártyára fel rakni a programot, kártyát lezárni, így be a gépbe.

Gépet bekapcsolva észleli a lezárt kártyát, betölti a módosított szoftvert, de ez csak kikapcsolásig van ott, fényképezel és a lezárt kártyára felírja a RAW, vagy bármilyen képeket. Jó móka...

2014. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!