Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Sigma 150-500mm f/5. 0-6.3 DG...

Sigma 150-500mm f/5. 0-6.3 DG APO HSM OS Nikon D5100-as géphez?

Figyelt kérdés

A fent említett teleobjektívvel kapcsolatban érdekelnének tapasztalatok,hogy érdemes-e spórolni rá.

Nikon D5100-as géphez szeretném,kültéri sporthoz pl: autóversenyek illetve vadfotózáshoz.



2014. máj. 29. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyilván nem összevetnető egy profi 500mm-essel, nem is milliós az ára. Ennyiért egy nagyon korrekt obi.


Kicsit lassú szerintem az AF.


A hazai forgalmazó nemrég vitte le az árát, szóval 240-250 ért is kapni pár nelyen. Ennyiért megéri, ugyanis nincs nagyon más :)

2014. máj. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tamron sp 150-600-at vegyel! Az ara hasonlo, olyan gyors a fokusz, mint egy canon obiban, nagyobb a zoom es a minoseg is jobb! Hallgass ram!
2014. júl. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Második: Valóban az általad említett obi is egy profi darab, de nem tudom te hol nézted, mert én bárhol is nézem nagyon nincs hasonló árazasban a Sigma-val. Kb. 109e Ft eltérés van a 2 között ami azért nem kevés pénz.

2014. júl. 22. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az obi idén jött ki, konkrétan 3-4 hónapot kell várni, hogy kiszállítsák, annyira keresett termék, emiatt a magasba szökött az ára. Lehet, hogy ez számodra nem túl bíztató, de amikor elromlott a sigma 150-500-am, akkor találtam az ebay.de-n 20 db elég olcsó azonnal kiszállítható darabot, ezért lemondtam a rendelésemet (amire már több hónapja vártam), és megrendeltem az ebay-ről, ami 5 nap alatt megérkezett. Akkor az ára 330 000
2014. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Upsz! véletlenül elküldtem! Folytatom: ft volt, azóta is tök jól működik egy canon 70d-vel!
2014. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!