Szerintetek van ebben az árban jobb (bridge) fényképező? (NAGYON SÜRGŐS)

Figyelt kérdés

[link]


ui: bocs a sürgetésért, csak vagy ma vagy holnap rendelném meg ha addig nem találok jobbat



2014. jún. 5. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
180ezerért már DSLR gépet kapsz...
2014. jún. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alapból nem szeretek beleszólni DSLR-bridge vitába, úgy vélem, mindkettőnek megvan a maga helye és létjogosultsága, de 170 ezret kiadni egy bridge gépért erősen túlzás. Tudom, hogy tele van minden parasztvakítással (gps, wifi, 50*zoom, stb.) de a szenzora ugyanúgy 1/2.3" mint egy 20ezres kompakté. Ennyi pénzért már kapsz egy belépőszintű DSLR gépet, egy alap obival, ami durván hazavágja ezt a Sonyt.

Csak pl. hasraütés szerűen, így kora reggel:

[link]

2014. jún. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pl itt van egy kiváló ár érték aránnyal rendelkező Bridge gép


[link]


Igaz hogy használt, de az eladó szerint 700 expo van benne ami szerintem ezért az árért korrekt.


Régebben nekem is ilyen volt.

2014. jún. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
130-ért veszem, és arra vayok kíváncsi, hogy van-e ennyiért jobb bridge gép. Nem érdekelnek a DSLR gépek
2014. jún. 5. 12:53
 5/6 BazsiBácsi ***** válasza:
100%
Nézd meg a Panasonic Lumix FZ-200-at. Teljes zoomátfogáson végig fix f2.8 blende, újonnan magyarországon 130e körül mozog. Stabilizátorát dícsérik, és nem futottam át a Sony adatait, de a Panasonic biztos tudja ugyanazt.
2014. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem evés a 24x-es zoom és mivel sokat utazom nem szeretnék annyit a manuális beállításokkal foglalkozni (PL: az FZ-200-on nem túl jó az auto-focus) tudom, hogy nagyon jó képeket csinál, de ahoz mindíg be kell állítani a helyzetnek megfelelően
2014. jún. 5. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!