Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért áll le automatikusan a...

Miért áll le automatikusan a videofelvétel? Hogyan tudnám kiküszöbölni?

Figyelt kérdés
Üdv! Canon eos 600D gépet vettem immáron k.b. fél éve és nagyon jól megvagyok vele. Amikor viszont elindítom a felvételt, pár másodperc múlva megjelenik egy apró ábra a kijelző jobb oldalán aztán kiírja, hogy "A felvétel automatikusan leállt." Sokáig kerestem az okát ennek, aztán egy ideig azt hittem, megtaláltam, de mégsem! Segítséget kérnék, hogy ez minek tudható be és hogyan tudnám kiküszöbölni? Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

#Canon #felvétel #videófelvétel #Canon EOS 600D #Canon EOS #Videofelvétel leállt #automatikusan leállt a felvétel
2014. jún. 10. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A felvételhez szükséges üres memoria rendelkezésre áll?

2014. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Volt rajta bőven hely, de újraformáztam és így más sokkal jobb a helyzet, köszönöm!


Viszont még mindíg megjelenik az a kis ábra a jobb oldalon, habár a felvétel nem áll le. Nem tudom, tudod-e miről beszélek: mintha feltöltődne egységenként egy skála. Az miért van? Mit hivatott jelezni?

2014. jún. 11. 07:18
 3/5 anonim válasza:
SZIA márkatárs! Nekem is csinált ilyet, vettem egy gyors kártyát azóta semmi gond.
2014. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
Nekem is van ilyen problémám, én mielőtt egyáltalán memóriakártyát vettem volna bele, vagy két hétig csak kerestem a megfelelőt, a leggyorsabbat, a nemkínait, a legjobb értékelésekkel bírót, tehát ilyet vettem. És nálam is leáll ugyanígy, HD felvételkor... De ha ez lenne az egyetlen hibája... :)
2014. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem most SanDisk Ultra SDHC-m van benne [link] eddig semmi problémám nem volt vele, nagyon gyorsan ír. Ebből van még 32 vagy 64 GB is, ha sokat videózol. Nem olcsó, de megbízható márka és tényleg nagyon gyors.
2014. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!