Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon eos 1000d bepárásodott....

Canon eos 1000d bepárásodott. Szerviz költség?

Figyelt kérdés

peca közben a fényképezőm belegurult táskástul a vízbe. Azonnal kivettem és megszárítottam, csak egy pár csepp ment rá.kiszárítás után semmire sem reagált

az optikának nincs baja, a memo kártya ép, és az aksi is. Mennyibe kerülne egy gari nélküli szerviz?



2014. jún. 15. 13:13
 1/1 anonim válasza:

Helló! Lehet, hogy maradt benne még valahol víz, ami zárlatot okoz. Az aksit vedd ki. Én úgy "szoktam" csinálni, hogy elmegyek egy maszek üvegeshez, aki készít hőszigetelt üveget is. Ők ugyanis az üveg közé tesznek egy elég jó páraelvonó granulátumot. Kérj/vegyél tőle kb. 1-2 dl-t és tedd a gépet egy légmentesen zárható zacskóba a granulátummal. egy pár nap alatt totál kiszárítja.

Én a 2 hetes telómmal úsztam egyet a Tiszában. Így szárítottam ki és utána még 3 évig tökéletesen működött! :) Sok szerencsét. Írd meg, hogy mi lett.

2014. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!