Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fényképezőgépről?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy bridge gépet, 44-45 ezer forint körül,és ezt megfelelőnek találtam. ( Számomra fontos a kis nézőke.) és szeretném megkérdezni,hogy Ti mit gondoltok róla?

---->


[link]



2014. jún. 15. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdő hobbigépnek teljesen jó.
2014. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nikon gepekbe nem gondolkoztál estelteg? Vagy Canon?
2014. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nézegettem azokat is,viszont árban kevésbé jönnek be.

Esetleg Ti tudnátok ajánlani egyet? Az ár az előbb 44-45 ezer körül ?: )

2014. jún. 16. 00:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez az az árkategória ahol nagyjából mindegy, hogy mit veszel (illetve igazából nagyjából feljebb is az, csak ott már tudnod kell, hogy mire van szükséged ahhoz amit fotózni akarsz). Azt válaszd amelyik számodra a legszimpatikusabb, képminőségben nagy különbség nem lesz 20-80ezerig.
2014. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyi a fontos, hogy legyenek manuális beállításaid. A Fujin vannak.
2014. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaj értem :D

Az ismerőseim leakarnak róla beszélni,mert 'csak' 14 megapixel. Nem a megapixel számít. Legalább 12 megapixeles legyen, én úgy tudom,és kinyomtatva is jól néz ki.

Mivel rengeteget fogok fotózni,nagyjából mindent, így láttam hogy van rajta záridő állítási lehetőség és blende állítás , és ez a kettő egyszerre is, na ezért volt a legszimpatikusabb. :D.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Ment a zöld kéz ;)

2014. jún. 16. 13:33
 7/8 A kérdező kommentje:

Még ezt a Sonyt néztem : [link]


szerintetek a kettő közül melyik lenne jobb?

ahogy látom a sonynak jobb az optikája,nagyobb zoom , felbontás stb, de a leírás szerint nem tud kézi záridőt illetve rekesz állítást :S

2014. jún. 16. 14:25
 8/8 Vass Sándor ***** válasza:
Panasonic FZ-ben gondolkoztál? Remek fényerő, használtan ennyiért megkapod.
2014. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!