Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » SOS! A Webkameramat nem latja...

SOS! A Webkameramat nem latja a skype?

Figyelt kérdés
Surgos lenne, szoval annyi a problemam, hogy torolgettem a laptopomat beszelgetes kozben (tudom nem jo szokas) na es addig ment szuperul a kamera de egyszercsak kiirt egy x-et es eltunt azota azt irja a beallitasoknal, hogy nincs kameram vegyek. Egyszoval nem talalja a kamerat. Mit tegyek? Ezen az egy modon tudunk apukammal beszelgetni mivel kint dolgozik. Segitsetek pls

2014. jún. 22. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet eltüntetted a camera drivert, vagy a Skype beállításokat +rendezted" át.

Ezeket keresve indulj neki.

2014. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]


Ezen az oldalon regisztrálj, töltsd le a klienst, menj a nagy zöld gombra, és kilistázza a gépedhez tartozó drivereket. Ott kikeresed a kamod, jobb oldalt a linkre rámész, ami vele egy sorban van (egyébként "Update", vagy "Install" a neve azt hiszem), és a listából kiválasztod mondjuk a legelsőt, jobb oldalt download, leszedi, telepíted, kész. Ha pampog, hogy nem oprendszer kompatibilis, tedd át jobb gomb tulajdonságoknál a kompatibilitás fülön XP és rendszergazdai módba. Ha a listáról az első nem megy, próbáld a másodikat. Remélem segíthettem!


Nekem a laptopomhoz (amit kaptam ismerőstől, neki nem kellett már) csak japánul voltak a hivatalos honlapon driverek, de ez segített..


Sok szerencsét, jó kamerázást!

2014. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül csak rendszer-visszaállítást csináltam és jó lett. Még egyszer köszi!!! :-))
2014. jún. 23. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!