Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen digitális fényképezőgép...

Milyen digitális fényképezőgépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Már szétnéztem online néhány áruházban,de nem akarok csak úgy rendelni egy nekem tetszőt.

Legutóbb egy Nikon Coolpix S2500-asom volt,két év garancia alatt 3-szor járta meg a szervízt,és két év után "véletlenül" a garancia lejárta után ment legutoljára tönkre. Ez egy kb 25 ezer ft-os fényképezőgép volt. Igazából hobbiszinten szoktam fényképezni,így maximum a következőre is 30 ezer ft-ot szánnék,de ez tényleg a max. Tüzijátékot szeretek fényképezni a legjobban,ha adódik rá alkalom,ezt a Nikonnal nem igazán tudtam megcsinálni,érthető okokból,hisz nem igazán arra lett kitalálva.Szóval ez fontos szempont lenne,hogy szép képeket csináljon ilyen esti fényjátéknál is. És Nikont nem igazán szeretnék még egyszer venni. Köszönöm előre is a segítségeteket.



2014. jún. 30. 13:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!