Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » SOS! Mi lehet a baja a memória...

SOS! Mi lehet a baja a memória kártyának?

Figyelt kérdés
Van egy Sony HDR CX115E HD kamerám, vettem hozzá egy Kingston SD HC memória kártyát, de mikor bele rakom azt írja ki hogy vegyem ki és tegyem be újra. Aztán újra bele rakom de nem történik semmi ismét ez az üzenet jön be. Fényképezőm nél jól működik, de a kamerám hiába ismeri fel ezt az üzenetet írja ki!

#SD kártya #memóriakártya #technikai hiba #hd kamera hiba #hd kamerába sd kártya #memória kártya segítség #sd hc kártya
2014. júl. 5. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Na pontosan ugyanezt csinálja az én SONY α3000-resem!!

De en azt gondoltam hogy biztosan az érintkezéssel lessz a probléma így hát JÓL, ALAPOSAN megtöröltem az összes éritkezőt és úgy már működött...

Egyébként ritkán ez volt a nikon l25-öm el is.

Ha így sem működik akkor írj rám :D

2014. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!