Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tudtok ennél jobb kamerát...

Tudtok ennél jobb kamerát ebben az árban? (videózni)

Figyelt kérdés

Canon Powershot SX280 HS

Ennek az ára 60.000 Ft, de ennél többet nem tudnék rákölteni. Ez alapjában ugye egy kompakt fényképező, de papíron rohadt jó videót vesz fel(1080p60fps, vga240fps) igazából szerintem ennél jobb kamera és fényképező nincs ennyiért, de azért inkább megkérdem. A válaszokat előre is köszönöm, és ha netán a kommentekből majd azt vennétek ki, hogy vitatkozom, akkor nem az a célom, csak 100%-ig szeretnék biztos lenni abban, hogy a lehető legjobb terméket veszem ezért az összegért. (Sajnos tényleg ez a felső határ)



2014. júl. 8. 23:19
 1/4 A kérdező kommentje:

Még annyit kérdeznék, hogy várhatóan hány kép után kéne majd cserélném a zárat benne?(persze csak ha van)

Azt honnan veszem észre, ha megérett a cserére(elkopott vagy egyéb gond van vele)

2014. júl. 8. 23:23
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Én azért megnézném a Nikon Coolpix szériát is. Nekem L820 van. Az is egy brutál gép, és olcsóbb is mint ez. Annyival tud csak kevesebbet h 30 fps-t produkál 1080 pixelen és 60-at 720-nál. És ez így hatványozódik 240 fps-ig. Nos szerintem teljesen felesleges egy ilyen kamerába 60 fps 1080-mál, szóval ha jobban ki akarsz jönni az L820-ra szavazok
2014. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BazsiBácsi ***** válasza:

Azt tudom mondani róla, hogy egy kicsi, könnyű, túrázásra tökéletes kis méretű, nagy zoomos fényképezőgép beépített GPS vevővel, és WiFi-vel. Rendelkezik manuális beállítási lehetőségekkel is.


Nekem volt alkalmam kipróbálni egy SX510 HS-t, ami tudásra nagyon hasonló, csak GPS nélkül, 30× zoommal, és nagyobb méretben (és szintén 60e forintba került), azt kell, hogy mondjam, hogy árához képest egész szerethető kis cucc, jó képeket csinál.

2014. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és elég nehéz a döntés. Szerintem maradok az SX280 HS -nél, mert ez egy kompakt gép, és igazából ez nálam egy +pont. Mindkettőtöknek ment a zöld kéz, mert tényleg nagyon jó gépeket ajánlottatok. Időközben utánajártam a dolgoknak, és kiderült hogy van lehetőségem áfa nélkül megvenni a gépet:D

És így még marad pénz 1-2 plusz aksira is!

Mégegyszer köszönöm!

2014. júl. 10. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!