SJ4000 vagy GoPro?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik kamerát éri megvenni, melyiket ajánlanátok ? Inkább vegyek-e SJ4000 vagy inkább gyüjtsek még GoProra ?

2014. júl. 19. 03:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy Sony kamerát javasolnék inkább! Annak alapból olyan szép a képe, hogy utólag alig kell valamit javitani rajta. Persze a GoProhoz(ezáltál az sj4000hez is) sokkal több felcsatolási lehetőség(~mount) van. Szerintem egy GoPro igazából jobb lenne, bár lehet hogy csak azért mondom mert nem szeretem a hamis dolgokat. Amúgy az SJ4000 ugye mb 100$. Erre jön majd VÁM+ÁFA, és lesz kb 150, de még igy is jobban kijönnél belőle anyagilag. Nem tudom mennyire értesz az utólagos képjavításhoz, de ha van kedved megtanulni, akkor szerintem jó lesz az SJ4000
2014. júl. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy inkább vegyek JVC GC-XA 1 sportkamerát 60ezerért ?
2014. júl. 19. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
SJ4000 Kép minőségileg a Hero 3 white kb! Hang kicsit SJ ben hang kicsit rosszabb de jó!
2014. aug. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az sj4000 egyátalán nem hamis.
2015. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta beszereztem egy GoPro Hero 3+ Silver kamerát, ami pedig az SJ4000 illeti, hát képminőségben jóval gyengébb mint a GoPro, még a White edition is többet tud. a GoPro replika Sj4000 annyival tud többet hogy van rajta lcd kijelző, meg lehet használni webkamerának is, hogy ha az ember ráköti a gépre. De minőségben és strapabirásban még mindig a GoPro a legkimelkedőbb sportkamera márka :)
2015. jún. 23. 03:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!