Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon PowerShot SX170 fényképe...

Canon PowerShot SX170 fényképezőgépről vélemények?

Figyelt kérdés

Kizárólag hobbifotózásra van szükségem egy elég jó fényképezőgépre, nincsenek nagy elvárásaim ezzel kapcsolatban, mivel még nagyon kezdő szinten állok, így gondolom ez a gép nekem jó lesz. Leginkább a manuális beállítási lehetőségek miatt keltette fel ez a gép az érdeklődésem, meg tetszik az is benne hogy tudom a záridőt is állítani rajta mivel az eddigi 10 éves kompakt gépemnél ez a lehetőség nem volt meg, mobiltelefonomon egy alkalmazás segítségével tudtam ezt megoldani elég silány minőségű képek készítésével.

A villámok fotózása is érdekel és szerintem ezzel a géppel az megoldható, bár nem ez a fő célom, erre felé nem sűrűn van villámtevékenység sajnos így ez a dolog inkább mellékes számomra, bár tudom hogy ezt a fajta lehetőséget még sok mindenre ki lehet használni, de nem akarok még igazán belemerülni ebbe.


Elsősorban, természet, tájak, épületek, állatok, növények fotózása érdekel engem leginkább, bár ez a gép nekem praktikus mert kicsinek tűnik, és a közeljövőben sok fontos családi esemény lesz ami miatt szintén fontos hogy legyen egy kompakt gép mert a régi gépem sajnos már nem működő képes, és a háztartásunkban nagyon nincs is kompakt gép, mindenki telefonnal fotóz mostanság, azok meg nem épp a legjobb minőségűek.


Lényegében én ezt a gépet néztem ki magamnak, árban nagyjából 35-45 ezer forintot tudnék rá szánni maximum és ez a gép belefér az árba. Leginkább vélemények érdekelnek róla, főleg olyantól akinek van ilyen és leginkább tapasztalatok érdekelnének.

Mellesleg a makró fotózás is érdekel engem és ahogy elnéztem a leírásában azt is nagyon jól tud, de sajnos elég kevés véleményt találok róla. Nincsenek nagyon extra elvárásaim, nem megélhetés miatt kell a gép, egyszerűen hobbiként szeretném használni.


2014. júl. 21. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha már van rá 45 ezred én beleszorítanék egy Nikon L320-at (ha fontos a kis méret, akkor jó lesz a Canon, de ez nem sokkal nagyobb)


[link]

2014. júl. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!