Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Belépő szintű tükörreflexes...

Belépő szintű tükörreflexes gépet szeretnék, amire később fel tudok építeni egy rendszer. Szűkös keret esetén, hogy jönnék ki a legjobban?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

szűkös keret esetén sehogy.


ez a műfaj igen drága mulatság(bár gyönyörű az eredmény)



ja, és mennyi az a szűkös keret? mert a húszezer is az, meg a négyszázezer is..

2014. júl. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
100-150 ezer max.
2014. júl. 30. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a lényeg az, hogy eldöntsd, melyik márkát preferálod, mert egy rendszert úgysem az első gépre és az első objektívre építesz.

Veszel egy belépőszintű vázat, egy kitobjektívval, elkezdesz fotózni, tanulsz, lecseréled az obit valami jobbra, aztán veszel hozzá egy másodikat, és valamikor egy jobb vázat, és így tovább.


Én egy Canon 1000d-vel kezdtem, aztán vettem egy szuperzoomot (kezdők hibája), aztán egy jobb-kisebb Canon zoomot, és így tovább. Általában használtam vásároltam, aztán megint eladtam, ami nem kellett, így nem vesztettem rajta sokat.

Ma már jól tudom, mire van szükségem, van egy FF vázam meg 2-3 L-es obim, ami nekem elég.

Az építkezéshez idő és jó sok pénz kell.

2014. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BazsiBácsi ***** válasza:
51%

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__fenykep..


Itt a #4. hozzászólásban kifejtettem a véleményemet a témában (bocs, nincs kedvem leírni megint).

2014. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!