Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon eos 500d objektiv- At...

Canon eos 500d objektiv- At lettem verve vagy en rontottam el valamit?

Figyelt kérdés

Hasznaltan vettem a Canon eos 500d gepemhez egy 75-300as Af/Mf objektivet, Af nem mukodik es sotet a kep azt irja hogy helytelen csatlakozas az objektiv es a fenykepezo kozott, Tisztitsa neg az obj. Berakni kiszedni tobbszor is probaltam. At lettem verve vagy en rontottam el valamit?

Elnezest az ekezetek hianya miatt, nincsenek ekezetek a billentyuzeten. Elore is koszonom a segitseget!



2014. júl. 30. 20:37
 1/3 A kérdező kommentje:

ezt irja: Nem megfelelo a kommunikacio a kamera es az objektiv kozott. Tisztitsa az obj. erintkez.


Lehet, hogy rossz? Mennyibe kerulhet a javitas?

2014. júl. 30. 21:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy az obi vagy a gép a rossz. Meg kéne próbálni másik obival. Ha azzal is rossz a géppel van a baj.
2014. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Másik obival működik, csak ezzel nem. :(
2014. júl. 30. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!