Lehetséges lenne az LCD csatlakozó cseréje egy Xperia e C1505 telefonba?

Figyelt kérdés
Csak mert kitakarítottam az LCD és a plexi közötti részt és mikor elindítottam nem működött az LCD. De mivel így még meg tudtam volna oldani valahogy a problémát így extraként letört az a fekete pöcök...

2014. júl. 31. 16:58
 1/4 Clairvoyant ***** válasza:

Ha megvan még, egy ügyesebb kezű ismerős egy forrasztópákával és nagyítóval meg tudja oldani a feladatot. Ezek a kis fekete tartó műanyagok a legkisebb mozdulattól leeshetnek, mi is folyton pótoljuk őket szervizben.

A garancia lejárt a készülékre? MErt ha nem, akkor ezzel az otthoni takarítással pont elestél egy új touch-display kombinációtól...

2014. aug. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már régen lejárt, de azóta megoldottam...

Egy órahosszán keresztül tűvel meg mikroszkópal kiegyenesítettem a drótokat utánna meg egy apró nyák darabot ragasztottan az alsó hátlapra és így oda nyomja a kábelt a csatlakozóra.

2014. aug. 3. 16:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Na de akkor meg lehet oldani?
2014. aug. 3. 18:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegy, elnézést az értetlenkedésért!
2014. aug. 8. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!